نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تست نامناسب تلفن همراه در مکان های نامعتبر

نیاز به آزمایش واضح است، اما به دست آوردن پوشش کافی، به ویژه با وجود نسخه های گسترده و دستگاه های Android، می تواند چالش برانگیز باشد. شبیه ساز وجود دارد، اما ممکن است نرم افزاری که روی سرور اجرا می شود محدودیت های عملکرد یکسانی را نشان ندهد.

بدون آزمایش کامل ارائه یک برنامه پایدار و قابل اعتماد به کاربران خود غیرممکن است. برای جلوگیری یا به حداقل رساندن خطر خرابی برنامه، مهم است که به طور مداوم آن را آزمایش کنید. در حین انجام این کار، به خاطر داشته باشید که کیفیت آزمایش به همان اندازه که مرتباً آن را انجام می دهید از اهمیت برخوردار است. آزمایش صحیح برنامه شما معمولاً انجام چنین کاری در چندین محیط در حال اجرا است.

اختلال در برنامه ها

به عنوان مثال، یک موضوع از برنامه ممکن است سعی کند همزمان یک پایگاه داده را بخواند، یک موضوع دوم سعی در تغییر همان پایگاه داده دارد. وین کارتر، معمار ارشد موبایل در Couchbase می گوید: (این یک مشکل زمان بندی است.) “اگر آنها دقیقاً در لحظه برخورد نکنند، مسئله ظاهر نمی شود. می توان آن را با مواردی مانند گزاره ورود به سیستم پوشش داد.” یک شبیه ساز اغلب همان محدودیت های عملکرد اساسی دستگاه تلفن همراه را نشان نمی دهد، بنابراین شرایط مسابقه مشخص نیست.

جفت سازی دستگاه های مختلف

سرویس هایی وجود دارند که جفت سازی دستگاه های مختلف و تغییرات سیستم عامل را اجرا می کنند و آنها را در دسترس قرار می دهند، اما احتمالاً این قیمت از یک شبیه ساز گران تر است. این انتخاب به یک معامله بین بودجه ها و نیازها تبدیل می شود.

این مطلب را از دست ندهید   پورت شارژ USB Motorola Droid RAZR M

آزمایش باید همراه با محک زدن بر اساس استانداردهای صنعت و انتظارات کاربر باشد تا مطمئن شوید آنچه برای توسعه دهندگان قابل قبول است، برای کاربران نیز قابل قبول است. همچنین آزمایش باید به صورت مداوم انجام شود. عملکرد را کنترل کنید و به دنبال بازخورد کاربر باشید که مشکلات را نشان می دهد و سپس در اسرع وقت مشکلات را برطرف کنید.

بررسی سیستم

به معنای آزمایش آن در سیستم عامل ها، دستگاه ها، رزولوشن ها، جهت گیری ها و حتی شبکه های مختلف باشد. در این مرحله، می توانید خطاها و اشکالاتی را که در نهایت ثبات برنامه شما را به خطر می اندازند شناسایی و کنترل کنید. یک خطای رایج در بین توسعه دهندگان تمایل به آزمایش ویژگی برنامه توسط ویژگی است.

اگرچه این مورد در چرخه توسعه ضروری است، اما برخی از مسائل ممکن است در پایان برنامه ساز ظاهر نشوند. برای داشتن بینش واضح تر از تجربه کاربر نهایی، باید کل تجربه برنامه را آزمایش کنید.

این ایده اصلی آزمایش است – قبل از اینکه کاربر این مشکلات را تجربه کند، دست اول آنها را تجربه کنید. به این ترتیب می توانید رفتارهای غیرمعمول را برطرف کنید، بنابراین آنها اصلاً مجبور نیستند با آن روبرو شوند. برای مدیریت کامل آزمایش خود به درستی، ابزارهای قدرتمندی مانند Shake را به شما پیشنهاد می دهیم. این ابزارها دارای ویژگی های موثر گزارش خرابی هستند که به شما کمک می کند مشکلات برنامه شما را در زمان واقعی ردیابی کنید و همچنین به صورت خودکار اشکالات را برطرف کنید.

این مطلب را از دست ندهید   مادر برد Motorola Droid X2
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =