نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

برخی از بهترین روش ها برای جلوگیری از خرابی در تلفن همراه شما

ضمن بحث درباره دلایل احتمالی اینکه چرا مواردی را که در بالا توضیح داده شده اند تجربه می کنید، ما همچنین در مورد چگونگی عیب یابی آنها صحبت کردیم. با این حال، یک رویکرد حتی بهتر، استفاده از برخی استراتژی های جهانی است که اطمینان حاصل می کند برنامه های شما از پایداری مطلوب برخوردار هستند. اگر به دنبال بهبود عملکرد برنامه های خود هستید، باید این سه نکته را در نظر بگیرید:

از نرم افزار کنترل خطا استفاده کنید

این نکته خوبی برای جلو ماندن از بازی است. این ابزارهای نرم افزاری برنامه شما را کنترل کرده و تمام داده های لازم برای شناسایی، پیش بینی و حل مشکلات برنامه را جمع آوری می کنند. ما در بخش بعدی برخی از آنها را توصیه خواهیم کرد.

پیگیری تمام معیارهای عملکرد ممکن است

ابزارهای مانیتورینگ از قبل کار بزرگی انجام می دهند که میزان خطای برنامه شما را تحت نظر دارند، اما ممکن است بخواهید با مشاهده سایر معیارها مانند صفحات کند، میزان استفاده از پردازنده و نرخ درخواست، کارهای بیشتری انجام دهید. این معیارها اغلب روزنه هایی را نشان می دهد که بعداً منجر به خرابی می شود.

آزمایش را ادامه دهید

ما قبلاً آزمایش ناکافی را به عنوان یکی از دلایل خرابی برنامه شناسایی کرده ایم. اگرچه ظاهراً دور از ذهن است، اما هدف نهایی آزمایش شما باید رسیدن به میزان سقوط به 0٪ باشد. بنابراین، چه تست های سرور، دستگاه های محلی یا آزمایش های شبکه، حتی پس از استقرار حتماً همه سیلندرها را آتش بزنید. فعال بودن در مورد ثبات برنامه و سلامت کلی شما بسیار به نفع شما و مشتری شما خواهد بود.

این مطلب را از دست ندهید   7 روش راه اندازی یا خرابی موبایل

ابزارهای نظارت بر برنامه برای جلوگیری از خرابی برنامه

برای دارندگان و توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه، به دست آوردن یک یا چند ابزار نظارت بر عملکرد برنامه (APM) کار ساده ای نیست. این ابزارها به شما کمک می کنند تا به طور فعالانه چندین معیار عملکرد را به صورت هوشمند ردیابی کنید و از پروژه تلفن همراه خود در برابر خرابی محافظت کنید. فضای ارائه دهنده APM آنقدر خوب تثبیت شده است که یافتن فروشنده مناسب اغلب یک چالش محسوب می شود.

یکی از ابزاری که مفید دانسته ایم AppDynamics است. منحصر به فرد بودن این ابزار بیشتر مربوط به میزان قدرت و کارایی آن در فضای نظارت بر برنامه است. از جمله ویژگی های دیگر، AppDynamics قادر است بصری بی درنگ نسبت به تمام فرایندهای برنامه شما و هر خط کد در محیط های چند ابر پویا ارائه دهد. Datadog همچنین با تجسم واضح و گسترده ای از داده های عملکرد بسیار نزدیک است.

داشبورد قابل تنظیم یک سیستم شخصی سازی شده برای ردیابی معیارهای دارای اولویت بالا بر اساس مهمترین نیازهای تجاری شما را ارائه می دهد. برای پروژه هایی با تأکید بر نظارت بر شبکه، AppNeta Performance Manager ابزاری برای استفاده است. سایر ابزارهای APM که قابل ذکر است عبارتند از: New Relic، نمایان بودن برنامه BMC TrueSight و Stackify Retrace.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =