نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

کار نکردن صفحه لمسی گوشی موتورولا/ اگر صفحه نمایش لمسی گوشی موتورولا در اثر آب آسیب دید می توانید آن را تعمیر کنید. با این حال، سرنخی در مورد نحوه تعمیر کار نکردن صفحه لمسی پس از آسیب آب خواهید داشت. صفحه لمسی گوشی موتورولا وظیفه دریافت ورودی از لمس های خارجی را بر عهده دارد. هنگامی که زیر باران گرفتار می شود، آب می تواند راه خود را از طریق صفحه نمایش پیدا کند. پس از آن، صفحه نمایش لمسی در معرض آسیب در اثر تماس با آب است.

نحوه رفع مشکل کار نکردن صفحه لمسی پس از آسیب آب

لازم نیست خیلی نگران باشید. خط زیر نحوه تعمیر صفحه نمایش لمسی آسیب دیده را توضیح می دهد. راهنماها را بخوانید تا بفهمید که اکنون چه چیزی را باید بدانید.

صفحه نمایش را جایگزین کنید

سخت افزار گوشی موتورولا قسمت قابل مشاهده گوشی موتورولا شما است که ممکن است توسط آب خراب شود. یکی از اجزای سخت افزاری گوشی موتورولا صفحه نمایش لمسی است. اگر صفحه نمایش لمسی شما در اثر آب آسیب دید، باید برای جایگزینی جدید خرید کنید.

صفحه نمایش گوشی موتورولا بخش ظریفی است که نیاز به رسیدگی به آن با نهایت دقت دارد. اگر صفحه لمسی گوشی موتورولا شما در اثر آب آسیب دیده باشد، در نتیجه کل صفحه نمایش تلفن همراه شما تحت تأثیر قرار می گیرد. هیچ امکانی وجود ندارد که بتوانید صفحه لمسی خود را بدون تعویض صفحه نمایش کار کنید.

وقتی گوشی موتورولا در اثر آب آسیب می بیند چه کاری باید انجام دهید

هنگامی که گوشی موتورولا شما در اثر آب آسیب می بیند چندین کار وجود دارد که باید انجام دهید. در اینجا برخی از نکات برجسته از آنچه باید مراقب باشید آورده شده است.

این مطلب را از دست ندهید   ناسازگاری دستگاه موبایل

کار نکردن صفحه لمسی گوشی موتورولا

از تماس با آب خودداری کنید

هرچه تلفن شما بیشتر در معرض آب قرار گیرد، تعمیر آن سخت تر می شود. اگر صفحه لمسی گوشی موتورولا شما بعد از آسیب آب کار نمی کند، استراحت کنید، همچنان می توانید آن را تعمیر کنید. قرار گرفتن گوشی موتورولا در معرض آب آسیب بیشتری به آن وارد می کند.

تماس بیش از حد آب با تلفن باعث خوردگی قطعات گوشی موتورولا می شود. این قطعات بیشتر در اثر خوردگی آسیب خواهند دید. هنگامی که تلفن شما در اثر آب آسیب می بیند، از تماس با آب بیشتر خودداری کنید.

دستگاه را خاموش کنید

یکی از کارهایی که باید در هنگام روشن بودن گوشی موتورولا در هنگام آسیب دیدن در اثر آب انجام دهید، خاموش کردن آن است. اگر گوشی موتورولا شما در اثر آب آسیب دیده است، مطمئن شوید که گوشی موتورولا روشن نیست. سایر اجزای سخت افزاری در حالی که شما سعی می کنید در تلفن آسیب می بینید.

یک ماده مایع در قسمت آسیب دیده صفحه نمایش می تواند مشکل مدار را در گوشی موتورولا ایجاد کند. قسمت داخلی گوشی موتورولا نیز تحت تاثیر اتصال کوتاه قرار خواهد گرفت. اگر گوشی موتورولا شما روشن است، دکمه پاور را نگه دارید تا خاموش شود.

در بیشتر مواقع، خاموش کردن گوشی موتورولا در شرایطی که در اثر آب آسیب دیده است، دشوار است. با این حال، اگر دستگاه روشن است، باید سعی کنید آن را خاموش کنید.

تمام موارد پیوست خود را حذف کنید

اگر گوشی موتورولا شما در اثر آب آسیب دیده است، وقت آن رسیده است که ابزار ضروری خود را از دستگاه خارج کنید. مواردی مانند سیم کارت شما، کارت حافظه باید از تلفن آسیب دیده از آب خارج شود. این اقلام ممکن است آسیب ببینند یا آب داخل گوشی موتورولا جمع شوند.

این مطلب را از دست ندهید   رفع خطاهای احراز هویت Wi-Fi

می توانید این موارد درج شده را با جدا کردن شیار از سمت گوشی موتورولا جدا کنید. در صورت وجود قطرات آب روی لکه ها، این قسمت ها را در معرض هوای خشک قرار دهید. همچنین، برای جلوگیری از زنگ زدگی، قطعه حذف شده را خشک کنید.

باتری گوشی موتورولا را بردارید

اگر می توانید باتری گوشی موتورولا خود را بردارید، بدون معطلی این کار را انجام دهید. با برداشتن منبع تغذیه از تلفن، عملیاتی که قادر به کنترل آن نیستید، متوقف می شود. در برخی موارد که وقتی تلفن خود در اثر آب آسیب دیده است نمی توانید آن را خاموش کنید، بیرون کشیدن باتری فعالیت تلفن را متوقف می کند.

اکثر گوشی موتورولا های اندروید و iOS دارای باتری داخلی هستند. اگر یکی دارید، لازم نیست باتری را خارج کنید. می توانید باتری را توسط یک تکنسین تلفن استخراج کنید.

با یک سرویس تعمیر گوشی موتورولا مشورت کنید

بهترین گزینه برای مشاوره با خدمات تعمیر گوشی موتورولا در صورت وجود تعمیرات در گوشی موتورولا شماست. خدمات تعمیرات تلفن مجموعه ای از تعمیرات مربوط به گوشی موتورولا آسیب دیده در اثر آب را به شما ارائه می دهد. در حالی که نمی توانید باتری داخلی خود را جدا کنید، آنها از ابزارهای پیشرفته برای انجام این کار در فروشگاه خود استفاده می کنند.

در حالت ایده‌آل، نیازی نیست خودتان گوشی موتورولا آسیب دیده در اثر آب را تعمیر کنید. برای تعمیر گوشی موتورولا خود باید به تعمیرگاه تلفن مراجعه کنید.

چگونه صفحه نمایش خود را تعویض کنم؟

اگر برای تعویض صفحه نمایش آماده شده اید، چگونه صفحه نمایش را تعویض می کنید؟ فقط می توانید صفحه لمسی آسیب دیده خود را توسط یک تکنسین حرفه ای تعویض کنید. حتی بهتر از آن، باید با یک تعمیرکار مجرب مشورت کنید تا جایگزینی بادوام باشد.

این مطلب را از دست ندهید   روش های افزایش طول عمر باتری گوشی

صفحه نمایشگر Motorola Droid X2

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دوازده =