نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

عدم مدیریت شبکه در تلفن همراه

از آنجا که برنامه ها به طور فزاینده ای به دسترسی به شبکه وابسته شده اند، چه برای داده ها و چه برای خدمات شخص ثالث، مدیریت شبکه به عنوان یک منبع مشکل رشد کرده است.

پراوین وزیرانی، معاون معاون عملیات رئیس جمهور می گوید: (مهمترین دلیل [خرابی برنامه ها] پاسخگویی و آویزان بودن برنامه شما هنگام تلاش برای بدست آوردن برخی داده ها است، یا اینکه چیزی ارسال کرده اید و منتظر پاسخ هستید.) برای Chetu، یک مشاور توسعه نرم افزار. ممکن است توسعه دهنده اتصال Wi-Fi خوبی داشته باشد، اما کاربر در یک شبکه تلفن همراه در منطقه ای با استقبال نامناسب قرار دارد.

تغییر در وضعیت شبکه

تغییر در شبکه ها، ناشی از رفتن از 3G به 2G، ورود و خروج از آسانسور یا از دست دادن دریافت به ویژه سخت است و می تواند بسته های گمشده یا درهم و برهم را به همراه داشته باشد. خوشبختانه، روی کارمل، معاون ارشد محصولات و استراتژی شرکت آزمایش برنامه های تلفن همراه Perfecto Mobile می گوید: (بسیاری از این شرایط را می توان با چند سناریو [مدل سازی] کرد.)

راه حل های مناسب برای کنترل شبکه

یکی از راه های خوب برای کنترل یک مشکل شبکه اطلاع رسانی به کاربر از قطع اتصال و ارائه امکان، در صورت امکان، انجام کار دیگری است که ممکن است مورد توجه باشد. اگر مردم دلیل شرایط موقت خارج از کنترل برنامه را درک کنند، احتمالاً آرام خواهند ماند و از نرم افزار یا نام تجاری مرتبط با آن آزرده نخواهند شد.

این مطلب را از دست ندهید   خطاهای همگام سازی

خرابی در شبکه ها

به دلایل کاملاً واضحی، رایانش ابری در سالهای اخیر استقبال گسترده ای را تجربه کرده است. فضای توسعه تلفن همراه نیز روی این روند قرار گرفته است. با این حال، این تعاملات مداوم با سرویس های ابری همچنین برنامه های iOS و Android را در معرض آسیب پذیری دیگری قرار داده است – مشکلات شبکه.

مشکلات شبکه بسیار مهم است

مشکلات شبکه چنان عامل مهمی در پایداری نرم افزار است که اکنون 20٪ از کل خرابی های برنامه تلفن همراه را تشکیل می دهد. این رقم کاملاً حیرت انگیزی است!این مشکلات مدیریت شبکه وقتی بوجود می آیند که برنامه شما می خواهد از طریق شبکه یا سایر سرویس های شخص ثالث به داده ها دسترسی پیدا کند.

شبکه های ناپایدار

در چنین مواردی، اگر دسترسی به شبکه ناپایدار باشد، برنامه می تواند هنگام انتظار برای پاسخ، به راحتی خاتمه یابد. تغییرات در شبکه (از 3G به 4G یا از دست دادن دریافت در مناطق دور افتاده) نیز ممکن است مسئول این موارد باشد.  مچنین ممکن است مربوط به پهنای باند شبکه باشد که برنامه شما برای مدیریت آن ساخته شده است.

اگر این مسئله موقتی است و از عهده شما خارج است، ممکن است بخواهید نسخه آفلاین برنامه را به کاربر ارائه دهید. متناوباً، می توانید آنها را به یک خط عمل خاص که ممکن است مورد علاقه شما باشد هدایت کنید.

برای برنامه هایی مانند اینستاگرام یا توییتر که کاملاً به اتصال به اینترنت متکی هستند، تنها راه نجات ممکن است نمایش آخرین نسخه بارگذاری شده برنامه باشد.

این مطلب را از دست ندهید   بلندگو Motorola Moto Z2 Force
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =