نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

وضعیت خطا و مدیریت آن ها در تلفن همراه

با توجه به عوارض توسعه تلفن همراه، برخی خطاها اجتناب ناپذیر هستند، خواه این یک تغییر غیرمنتظره API باشد، یا یک مشکل حافظه که از شناسایی قبلی جلوگیری می کند، یا یک وضعیت شبکه که به اتصال متوقف می شود یا حتی سرعت داده را در هنگام انتقال فایل های بزرگ مانند تصاویر یا فیلم کاهش می دهد .

آنچه بین چنین شرایطی و سقوط قرار دارد، خطای خوب و استثنا است. به این ترتیب، یک برنامه نمی تواند با تلاشی غیرمنتظره برای تقسیم بر صفر، پاسخ وارد شده از طرف کاربر به اشتباه وارد شود، API که به طور ناگهانی شروع به ارائه متن به عنوان پاسخ به جای مقدار عددی یا از دست دادن اتصال به موقع می کند.

راه حل برطرف کردن مشکل

در هر یک از این موارد، یک برنامه با کدگذاری صحیح، نکته غیرمنتظره را یادداشت می کند و در حالی که کاربر را از خطا مطلع می کند، راهی خالص برای خاتمه دادن به یک روند یا فعالیت دارد. شاید ایده آل نباشد، اما اگر بتوانید خطوط ارتباطی را باز نگه دارید، احتمال بیشتری وجود دارد که کاربر را حفظ کنید.

خطاهای ناشی از روش چابک

این فاکتور خطر ممکن است بعید به نظر برسد، اما همچنان یکی از دلایل بی ثباتی برنامه است که باید بخاطر بسپارید.

رویکرد چابک توسعه به استاندارد طلایی در فضای موبایل تبدیل شده است. با این حال، ویژگی های بارز این روش – سرعت و پیشرفت های تدریجی – برنامه های تلفن همراه را برای مستعد خرابی تنظیم می کنند.

این مطلب را از دست ندهید   علت کار نکردن اینترنت گوشی موتورولا

معماری اساسی Agile بر ارائه ویژگی های جدید محصول و به روزرسانی ها با بازه های کم در فواصل منظم متمرکز است.

کاربرد این روش

این روش برای ترکیب بازخورد کاربر و ارائه آخرین فناوری ها و نوآوری های تجاری به مشتریان شما ایده آل است. برعکس، این امر از نظر فنی معایب خود را نیز به همراه دارد. با تحویل تدریجی، شما اغلب مجبورید با مشکلات سازگاری، برنامه ریزی ضعیف منابع، اسناد ناکافی و دور بهبود نامحدود کنار بیایید.

معایب این روش

در میان این معایب، سازگاری همچنان مهمترین عامل برای عملکرد است. در مراحل اولیه، یک ویژگی یا سیستم عامل اغلب ناپایدار است یا با سخت افزار دستگاه سازگار نیست. حتی وقتی سیستم عامل جدید به خوبی بهینه و پایدار باشد، کاربر ممکن است در به روزرسانی برنامه کند باشد. این امر همچنین می تواند منجر به خرابی برنامه شود. علاوه بر این، سرویس های شخص ثالث برای افزایش عملکرد و ارائه برخی ویژگی ها ممکن است گلوگاه های فنی آنها را نیز ارائه دهد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =